Zarząd i Komisja Rewizyjna

Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej Międzyzakładowej Komisji Rejonowej ZZDR PKP Katowice

ZARZĄD
1. Oleszak Jerzy- Przewodniczący - IZ Sosnowiec
2. Stawarz Stanisław- Wiceprzewodniczący - IZ Sosnowiec
3. Golik Jacek - Wiceprzewodniczący - IZ Sosnowiec
4. Zegadło Grzegorz - Wiceprzewodniczący - IZ Sosnowiec
5. Szczeciński Bronisław - Wiceprzewodniczący - IZ Sosnowiec
6. Olszewska Dorota - Wiceprzewodniczący - PKP CARGO S.A. Południowy Zakład Spółki
7. Tomczak Zygmunt - Wiceprzewodniczący - PKP CARGO Service
8. Skorupski Krzysztof - Wiceprzewodniczący - Koleje Śląskie Sp. z o.o.
9. Sobański Robert - Wiceprzewodniczący - Jastrzębska Spółka Kolejowa
10. Szklanik Tomasz - Sekretarz - IZ Sosnowiec
11. Paszczela Renata - Skarbnik - IZ Sosnowiec
12. Hadasz Robert - członek Prezydium - IZ Sosnowiec
13. Buksak Rafał - członek Prezydium - IZ Sosnowiec
14. Dudek Piotr - członek Prezydium - IZ Sosnowiec
15. Maciejak Beata - członek Prezydium - IZ Sosnowiec
16. Gebel Piotr - członek Prezydium - IZ Sosnowiec
17. Nowak Mariusz - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
18. Chowaniec Piotr - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
19. Dobies Tomasz - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
20. Kantor Katarzyna - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
21. Salamon Małgorzata- członek Zarządu - IZ Sosnowiec
22. Świeży Elżbieta - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
23. Pawlikowski Grzegorz - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
24. Kryński Krystian - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
25. Rygał Beata - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
26. Windys Przemysław - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
27. Klimek Adam - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
28. Grzesik Karol - członek Zarządu - IZ Sonowiec
29. Frysztacka Katarzyna - członek Zarządu - IZ Sosnowiec
30. Pyrek Magdalena - członek Zarządu - PKP CARGO Południowy Zakład Spółki
31. Sowa Bogusława - członek Zarządu - PKP CARGO Service
32. Kliszewski Tomasz - członek Zarządu - Koleje Śląskie Sp. z o.o.

KOMISJA REWIZYJNA

1. Gołąb Waldemar – Przewodniczący - IZ Sosnowiec
2. Adamska Mariola - IZ Sosnowiec
3. Suchan Marta - IZ Sosnowiec
4. Buksak Marta - IZ Sosnowiec
5. Kołodziejek Jacek - IZ Sosnowiec
 
LOGO