Aktualności

1% DLA PATRYKA

Zwracam się do wszystkich Państwa - pracowników spółek kolejowych oraz do Koleżanek i Kolegów - członków ZZDR PKP z prośbą o jak najszersze rozpowszechnienie prośby Pani Mirosławy Cieślik, pracownicy PKP Cargo - babci małego Patryka.
Roześlijcie tę wiadomość wszelkimi możliwymi środkami do jak najszerszej liczby odbiorców.

Patryk ma 6 miesięcy i zdiagnozowana poważną chorobę neurologiczną która wymaga stałego kosztownego leczenia i rehabilitacji.
Chichotem losu jest to, że kilka lat temu bo w 2013 roku tata małego Patryka, sierżant Katowickiej Policji Paweł Cieślik zorganizował charytatywną wyprawę rowerową z Tych do Gdańska podczas której pokonał 580 kilometrów w 20 godzin w celu zebrania środków finansowych dla podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci. Materiały o jego akcji znajdziecie w internecie.
Dziś to on i jego dziecko potrzebuje pomocy. Poniżej podajemy wam dane fundacji która zajęła sie gromadzeniem środków na leczenie małego Patryka.
Prosimy wszystkich którzy zechcą wspomóc ciężko chore dziecko o przekazanie 1 % podatku na konto fundacji wskazując obok numeru KRS oznaczenie tzw. Celu Szczegółowego co zapewni, że środki trafią na cel leczenia Patryka.

Fundacja dzieciom „zdążyć z pomocą” KRS 0000037904
Cel szczegółowy 1% 32300 Cieślik Patryk

Pozdrawiam
Jerzy Oleszak
 
LOGO