Aktualności

 

NASZ KANDYDAT DO RADY NADZORCZEJ

2018-05-16 18:30

Została oficjalnie ogłoszona procedura wyborów przedstawicieli załogi w Radzie Nadzorczej PKP PLK S.A.
Kandydatem rekomendowanym przez Związek Zawodowy Dyżurnych Ruchu PKP jest Kolega Piotr Gebel.
Zamieszczamy wzory listy poparcia dla kandydata oraz ulotkę informacyjną zawierającą kilka danych o kandydacie rekomendowanym przez nasz Związek.
Tym razem mamy nieco więcej czasu na zebranie wymaganej liczby 3000 (trzech tysięcy) podpisów.
Bardzo prosimy w imieniu kolegi Piotra oraz w imieniu całego Związku Zawodowego Dyżurnych ruchu PKP o zebranie jak największej ilości podpisów popierających naszego kandydata.
Listy z podpisami prosimy przekazywać do biura Rady Krajowej ZZDR PKP w Warszawie , ulica Wileńska 2-4 w terminie do dnia 05 czerwca 2018 roku.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na telefony biura Rady Krajowej ZZDR PKP, Sektora Infrastruktury ZZDR PKP.
Prosimy o nie przerabianie wzoru list poparcia oraz dopilnowanie aby osoba popierająca złożyła dwa podpisy - zgodnie z zawartym pod kolumnami listy objaśnieniami.


Czytaj dalej...

 

Odpowiedź Naczelnej Rady Adwokackiej

2018-05-11 17:51

Mimo wszystko mieliśmy nadzieję na otrzymanie nieco innej odpowiedzi od Naczelnej Rady Adwokackiej. Niestety przeliczyliśmy się, zresztą bez zbytniego zaskoczenia. Sądzimy, że po lekturze pisma NRA, pomimo wielu pytań i wątpliwości dotyczących reformy Polskiego Wymiaru Sprawiedliwości , wszyscy dojdziemy do wniosku, że należy życzyć powodzenia, determinacji i siły ministrowi sprawiedliwości w dokończeniu rozpoczętego procesu reform.


Czytaj dalej...

 

Potrzebna KREW

2018-05-11 17:50

W załączeniu publikujemy prośbę naszej Koleżanki Ani Kościan, skarbnika Sektora Infrastruktury ZZDR PKP. Potrzebna jest KREW oraz inne formy pomocy, o których mowa w załączonych plikach. Proszę o oddawanie krwi ze wskazaniem na Sławka oraz przekazanie prośby znajomym


Czytaj dalej...

 

Pan adwokat udzielił wyjaśnień Prezesowi PLK

2018-05-11 17:49

Spółka PKP PLK S.A. poinformowała nas, że w związku ze stanowiskiem Sektorowego Zebrania Delegatów Sektora Infrastruktury ZZDR PKP - w sprawie żenujących wypowiedzi jednego z adwokatów biorących udział w procesie ws. katastrofy pod Szczekocinami - Pan adwokat udzielił wyjaśnień Prezesowi Zarządu PKP PLK S.A.


Czytaj dalej...

 

Wstępna odpowiedź Spółki ws.pracy Instruktorów

2018-05-04 18:49

Zamieszczamy treść wstępnej odpowiedzi jaką otrzymaliśmy na naszą interwencję ws. pracy zespołu kontrolersko-instruktorskiego w Spółce PKP PLK S.A.
Naszą interwencję znajdziecie tutaj: http://www.zzdrpkp.org.pl/1089,co-ma-robic-instruktor-.html


Czytaj dalej...

 

Interpretacja instrukcji - odpowiedź Spółki

2018-04-21 05:14

Zamieszczamy treści otrzymanych odpowiedzi ws. interpretacji zapisów instrukcji. Nasze wystąpienie w tej sprawie publikowaliśmy tutaj http://www.zzdrpkp.org.pl/1086,gdzie-jeden-przepis-tam-trzy-interpretacje.html


Czytaj dalej...

 

Co może szkolący się?

2018-04-21 05:11

W związku ze zgłaszanymi przez Was wątpliwościami odnośnie pracowników odbywających przygotowanie zawodowe i zajęcia próbne w ramach zdobywania kwalifikacji zawodowych zwróciliśmy się po raz kolejny do Spółki informację do czego można dopuścić pracownika ze statusem praktykanta.


Czytaj dalej...

 

Propozycje zmian w SWDR

2018-04-21 05:07

ZZDR PKP złożył wniosek o kolejne zmiany w SWDR.


Czytaj dalej...

 

Czas pracy zawiadowców po pilotażu?

2018-04-21 05:06

Zwróciliśmy się do Centrali Spółki PKP PLK S.A. o przedstawienie wyników pilotażu przeprowadzonego w ramach zatrudniania zawiadowców w systemie równoważnym czasu pracy.


Czytaj dalej...

 

Nieprawidłowości w grafikach - odpowiedź Spółki

2018-04-10 09:48

Treść odpowiedzi na naszą interwencję ws. nieprawidłowości w harmonogramach pracy.


Czytaj dalej...

 

Strony:« Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 34 Następna »
LOGO